Zalaczanie przedniego napedu mtz

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie wszystkich systemów zarządzania w najbardziej dużych warunkach jest możliwa. Gdyby nie poradzą sobie inne złącza, na że w takich najbardziej niebezpiecznych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co zatem jest zbyt złącze i czemu jest faktycznie mocno sprawne?

Złącze eXLink idzie na elastyczne zasilanie, a ponadto znacznie pozytywną komunikację całych systemów zarządzania, które rozumieją się w wszystkim pomieszczeniu, gdzie po prostu można i trzeba takie złącze wykorzystać. Świetnie zbiera się nawet w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Są dwa typy takich złączy – czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to doskonały system, który daje na budowanie i rozłączanie wielu różnych urządzeń elektrycznych. Posiada wszystkie możliwe gniazda i odpowiednie wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zobaczyć, że przesył zasilania przenosi się aż do 250V AC/10 I dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a też dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink są wiele możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie jest również obowiązku wyłączania chodzącego w możliwościom sezonie urządzenia, co wyjątkowo ułatwia pracę. Wszystkie są dokonane w modelu, który ma stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie działają w temperaturze podejmującej się od –55, a przebywającej na +70°C, czy w warunkach ekstremalnego ciężka i ciepła.
Dzięki temu, że posiadają obudowę zrobioną z takich tematów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo wytrzymałe na jakieś uszkodzenia. Mogą stanowić maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są chętnie wykorzystywane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie zmuszają i zezwolenia na akcję pod napięciem.

Połączenie wszelkich systemów dzięki złączom exlink jest rzeczywiście bardzo wydajne i spokojne i trwałe.