Urzadzenie diagnostyczne do obslugi czujnikow tpms sluzy do

Czym jest kolposkop?

Kolposkop to jeszcze bardziej atrakcyjne urządzenie diagnostyczne znajdujące zastosowanie podczas badań ginekologicznych. Jest ono wyspecjalizowanym narzędziem, które dzięki połączeniu wysokiej klasy układu optycznego ze dodatkowym współosiowym oświetleniem daje szansa dokładnego zbadania intymnych części ciała kobiet, narażonych na zaatakowanie przez groźne schorzenia. Za pomocą kolposkopu można nabyć nawet 400-krotne powiększenie obrazu.

Kolposkop zaś jego skorzystanie

Kolposkop uzyskuje się do kolposkopii, czyli badania powierzchni szyjki macicy wraz z kanałem, a także pochwy i sromu w charakteru wykrycia zmian, jakie potrafiły mówić o przedklinicznych postaciach raka szyjki macicy. Liczy się, że dokładność diagnozy wykonanej przez kolposkop wynosi od 79 do niemal 97%, w relacje z jego modelu.

Jak wskazuje badanie kolposkopowe?

Kolposkopia jest bezbolesnym badaniem prowadzonym gdy pacjentka leży na fotelu ginekologicznym. Na jednym początku badania lekarz zakłada pacjentce specjalny wziernik samotrzymający, który ułatwia uwidocznienie pochwowej części szyjki macicy. Po jego zamocowaniu, do pochwy stosowany jest wziernik o przezroczystych ścianach, za pomocą którego uważa się ściany pochwy i wielkość szyjki macicy w podobnym powiększeniu, przy intensywnym oświetleniu. Kolposkop za pomocą kamery umożliwia rejestrowanie badania i analizowanie go na indywidualnym ekranie, a jeszcze pisanie i drukowanie dla pacjentki, jak i do punktów przygotowania dokumentacji medycznej i dania diagnozy.