Salatka 1000 kcal

Świeże, soczyste surówki są nieodłącznym elementem wielu polskich również nie tylko naszych potraw. Można je dawać praktycznie z każdego warzywa, wymieszanego z nowymi w optymalnych proporcjach i dokładnie doprawionego. Nic więc dziwnego, iż nie myślimy sobie codziennego drugiego dania bez apetycznej surówki, która nie tylko wzbogaca smak tradycyjnego mięsa z ziemniakami, a jest także dużą bombą witaminową, potrzebną do podparcia własnego ciała w pewnej metodzie.

Domowe surówki Gotowe surówki możemy zakupić w interesach, estetycznie zapakowane w plastikowe pojemniczki, i idealnie doprawione. W moc przypadkach jednak dużo bardziej lubią samodzielnie komponowane surówki, a prawdziwym ich błędem jest konieczność ścierania wszystkich warzyw na tarce, lub męczącego ich szatkowania. To więc w wszystkim domu przyczyni się rozdrabniacz do warzyw elektryczny. To nieduże urządzenie wielkości czajnika albo garnka na pewno zmieści się w każdej kuchni. Jest urządzone w odpowiedni pojemnik, do jakiego wrzucamy obrane warzywa w sumy, lub ewentualnie pokrojone w mniejsze fragmenty. Dobrej form rozdrabniacz powinien sobie jednak poradzić nawet z pełnym selerem czy burakiem.

Rozdrabniacz do warzyw elektryczny Taki rozdrabniacz to technologia na to, jak wykonać pyszną, aromatyczną surówkę w tylko parę chwili. Wystarczy, że wrzucimy do zabiegu marchewkę, cebulę, kapustę, czy jakieś inne warzywa w takiej kombinacji, którą wysoce preferujemy, i włączymy urządzenie, i po paru minutach możemy wziąć cały pojemnik posiekanych na drobno warzyw. Także wtedy wszystko bez ścierania sobie palców oraz paznokci na tarce, ani rozpryskiwania soku z warzyw po całej kuchni - estetycznie, szybko i oczywiście. Taki rozdrabniacz na pewno przyczyni się każdej gospodyni domowej, która pragnie o tym, aby jej mieszkańcy z apetytem zajadali się świeżymi surówkami, i jakiej nie chce się codziennie z mozołem ścierać warzyw na surówkę na tarce. To danie, które oszczędza bliski czas, i mobilizuje do ostatniego, by jeść też wiele surowych, świeżo siekanych warzyw!