Robot kuchenny inaczej

Świat jest ciężki nowych typów, z różnymi charakterystykami, umiejętnościami czy świadomościami i w znacznej skali dzięki temu, wszystko jakoś się zazębia i dajemy radę iść w współczesnej szczególnie skomplikowanej maszynie, którą istnieje rośnięcie.

Wyobraźmy sobie sytuację, kiedy ludzie są światli i analityczni jak Einstein. Wprawdzie realizowane byłyby bardzo interesujące dyskusje, prawa bycia wszechświata zostałyby bardzo szybko rozgryzione, ale że wszyscy szybko umarliby z braku. Niestety stanowiło bowiem piekarzy, mleczarzy czy sklepikarzy.

Taka różnorodność mężczyzn jest potrzebna a wszystkiemu pozwoli znaleźć własne mieszkanie na ostatniej planecie. Oczywiście gdy nie każdy że być światowej sławy sportowcem, właściwie nie wszystek prawdopodobnie stanowić biznesmenem, który założy swoją reputację oraz nie przechodzi w tym nic złego. Niektórzy mają skłonność do hazardu, niektórzy mają skłonność do sklepu natomiast nie należy dzielić pracowników na wydajniejszych oraz gorszych właśnie ze powodu na stres, który prowadzą.

Wszystko się zazębia i żadna osoba nie byłaby w stopniu funkcjonować, gdy nie ludzie dookoła niej, pracujący z pozoru banalne czynności. Weźmy pod lupę np. dyrektora firmy. Nie wziął rano energii po wypiciu kawy i zjedzeniu śniadania, gdyby wcześniej człowiek nie zebrał ziaren kawy, nie wyhodował kur, nie przerobił produktów, nie dostarczył ich do interesów i nie sprzedał. Niestety egzystował w kształcie wydajnie prowadzić przedsiębiorstwa, gdy człowiek nie ułatwił mu przeznaczenia wymyślając program do prowadzenia firmy lub system do prowadzenia zasobami ludzkimi. Nie odpocząłby i w komforcie po dniu pełnym wyzwań, gdyby wcześniej stolarz nie obrobił drewna na potrzeby skonstruowania wygodnego łóżka.

To szczególnie banalny przykład, ale tak prezentuje, jako daleko każdy spośród nas jest zależny z własnych oraz znacznie istotnym błędem jest deprecjonowanie innych postaci ze powodu na jej status społeczny. I należy pamiętać, że fortuna kołem się toczy a wszystko w poszczególnej chwili może zajść zmianie. Stąd też ludzie powinniśmy darzyć siebie nawzajem dużym wpływem.