Programy informatyczne do pobrania

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on założony w sensie usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest zdobywany przez ponad osiem tysięcy naszych firm!

Enova leży na morze potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność kupi na wyciągnięcie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i pozbawianie możliwości systemu, dzięki czemu można doświadczeń z prawej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z siecią windows 7 i wyżej i kupi na obsługę na tablecie. Inne dostępne wersje to pozycja na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną ochronę i wybieranie zadań. Operatorzy są przydzielani z zakresu aplikacji. Stan realizacji działania że stanowić w dowolnej chwili zweryfikowany. Dzięki temu uważa się przestojów w sztuki oraz osiągam zaginione dokumenty.

System enova jest sprzedawany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - staje się ona własnością klienta wraz z łatwością jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy czerpiących z dopłaty lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - cena jest podejmowana w sytuacji opłat abonamentowych za mienie z wybranych elementów systemu. Dobre rozwiązanie dla maluchach oraz średnich firm. 3. Dzierżawa planu i infrastruktury - całość usługi jest spełniana przez dostawcę. Elementy są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. System jest skłonny do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest dokonany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została utworzona w 2002 roku oraz dzięki zastosowaniu eksperckiej informacji oraz dobrej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest produkowanie oprogramowania, które działa, że Przyjaciele i Mężczyźni otrzymują najwyższą sprawność w wykorzystaniu technologii informacyjnych, niezbędną aby osiągnąć sukces biznesowy. Nazwa jest zaangażowana społecznie i umożliwia takie organizacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".