Powstanie i rozwoj firmy

Jesteśmy specjalni, że rozwój naszej firmy zależy od satysfakcji zarówno wszystkich użytkowników korzystających samodzielnie z własnych usług, a więc jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych oraz inwestorów, którzy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy pewni, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie terminów dostaw, podwyższanie kwalifikacji kadry pracowniczej i ciągłe doskonalenie poziomu obsługi użytkownika i marek dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zaplanowanego celu.

Angażujemy się dołożyć wszelkich starań, by nasi konsumenci ubiegli w sumie szczęśliwi i pewni co do cen użytkowej i marki świadczonych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to danie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do roboty w przestrzeniach zagrożonych wybuchem, dobrany do montażu w wszelkiej roli w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Zrobione z galwanizowanej blachy silnej i wyposażone w klapę inspekcyjną, idą na kontakt do silnika i wirnika bez konieczności wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe wytwarzane są zgodnie z międzynarodowym standardem ISO 9001. Przygotowane do gruncie w dziedzinach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki zbudowany ze stopów aluminium lub wirniki stworzone z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez względy na kategorię, wirniki wyważane razem z ISO 1940-1. Obudowa może żyć zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale stworzone z blachy mosiężnej, które zmniejszają ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa zbudowane ze określeni galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na życzenie.

Wentylatory dachowe są wykorzystywane do wentylacji publicznej i przemysłowej w strefach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, jakie są pochylone do tyłu, stworzonymi ze zwykli galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały urządzone w silnik trójfazowy, jaki jest dostrojony do działalności w strefach zagrożonych wybuchem