Plan finansowy chomikuj

Comarch ERP Optima to szczególnie poszukiwany w Polsce program stworzony dla lżejszych również cięższych firm z każdej branży. Dzięki wbudowanym wyjściom jest chętnie wybieranym programem wśród biur rachunkowych, a także doradców podatkowych.

Program Comarch ERP Optima wykorzystuje już ponad 60 000 przedsiębiorstw, z innych dziedzinie i sektorów rynku, takich jak: handel i usługi, transport, budownictwo, rolnictwo, administracja publiczna, zakłady budżetowe, branża medyczna, instytucje kulturalne oraz kancelarie prawne. Program optima opinie ma jedynie pozytywne, a oto kilka spośród nich.

Cosmo Group Sp Z o.o. firma, jaka stanowi właścicielem firmy NeoNail jest przeprowadzającą międzynarodową marką z dziedzinie stylizacji i pielęgnacji paznokci. Z początku jej życia są blisko konsumentów, proponując im charakterystyczne i świeże produkty. Grając w prywatnej branży program Comarch Optima twierdzą, że wszystkie transakcje robią się przebiegać sprawniej.

Printemps jest całkowicie znaną siecią dużych sklepów, które biorą się dystrybucją produktów wiodących marek ze świata mody, towarów wartościowych i najdoskonalszych kosmetyków. W dobie nieustanego wzrostu, biznesy w Caen, Tours i Breście zostawiły w dłoniach firmy Comarch zadanie przebudowy swojego sposobu informatycznego. Oprogramowanie Comarch ERP Altum najlepiej wpisuje się w potrzeby oraz oczekiwania firmy Printemps i będzie zawsze przy niej w przyszłych krokach rozwoju.

Oferta firmy Kontri.pl to znakomity asortyment bielizny, jak jeszcze odzieży i materiałów pończoszniczych. Dzięki zastosowaniu platformy Comarch ERP Altum połowa zamówień przez internet stosowanych stanowi w postępowanie automatyczny, a jedynymi osobami, które mają start w produkcji polecenia są pracownicy magazynu fizycznie przygotowujący paczkę do nadania.

Imperial to klasa z Włoch oferująca odzież dla dziewczyn oraz klientów. Wraz z bardzo silnym rozwojem sieci, firma zaczęła szukania systemu, który usprawni zarządzanie siecią sklepów. Umieściliśmy na plan Comarch Optima.