Odkurzacze przemyslowe vacuum cleaners

http://bubu-sklep.pl/spinki-do-wlosow-dla-dzieci/

W naszych mieszkaniach korzystamy z odkurzaczy o średniej mocy, te urządzenia ssące pozwalają nam utrzymywać dom w czystości. Jednak odkurzacz domowy nie wystarczy by wysprzątać wielkopowierzchniowe sklepy czy całe przemysłowe hale. Odkurzacze przemysłowe zostały tak skonstruowane, aby odkurzać największy brud, na największych powierzchniach. Te urządzenia mają bardzo dużą moc ssania, są przeznaczone do pracy na mokro i na sucho, usuwają pyły niebezpieczne i pracują w trybie ciągłym lub wielozmianowym.

Klasy odkurzaczy przemysłowych:

Tego typu odkurzacze to prawdziwi tytani pracy w zakładach, na halach produkcyjnych, w firmach, biurach, sklepach i innych miejscach przemysłowych. Vacuum cleaners, czyli odkurzacze przemysłowe tak jak modele samochodów dzielą się na różne klasy i tak mamy odkurzacze:
– klasy super, niezwykle wytrzymałe, do bardzo ciężkiej pracy,
– klasy średniej do warunków i zadań specjalnych,
– klasy kompakt, wyposażone w nowe rozwiązania, odkurzacze nowatorskie,
– odkurzacze do strefy Z, usuwające substancje super niebezpieczne,
– ostatnia klasa to odkurzacze do cieczy i wiórów, używane na liniach produkcyjnych.

vacuum cleaners

Cechy charakterystyczne:

Odkurzacze przemysłowe to duże, osadzone na kółkach maszyny, które bardzo ułatwiają życie osobom sprzątającym w miejscach wielkich produkcyjnych hal. Oferta na rynku jest bardzo duża, różnią się wspomnianą klasą, ceną i mocą ssania. Pracodawcy dbający o swoich pracowników powinni zakupić tego typu przynajmniej jeden egzemplarz, chyba, że jeden to liczba nie wystarczająca. W przypadku rozlania się cieczy niebezpiecznej, łatwo takim odkurzaczem można substancję usunąć i nie narażając się na utratę zdrowia w sposób szczególny wyczyścić taki odkurzacz. Te uniwersalne urządzenia dobrze sprawdzają się również na budowach, po wszystkich, brudnych pracach wyczyszczą wszystkie pomieszczenia z pyłu i kurzu, sprawią, że po zakończonej budowie nie ma śladu. Wybór odpowiedniego modelu i typu odkurzacza jest bardzo istotny, przy zakupie powinniśmy wiedzieć do jakich prac będzie nam potrzebne urządzenie, w ofercie są również odkurzacze przemysłowe takie dwa lub trzy w jednym, jednak nie mają one zbyt dużej mocy i nie są już takie specjalistyczne.