Krajalnica lozamet czesci zamienne

Krajalnica maga 612p to skuteczne narzędzie do cięcia wszelkiego typu żywności. Kształtuje się zarówno do przetwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa jak oraz do pewnych jak sery. Dobre dokumenty i proste wykonanie zapewnia długą i prostą eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwala na zachowanie jej w prostoty i spełnienie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest intuicyjna i bezproblemowa, dzięki czemu drugi pracownik że zostać szybko wdrożony w tamto obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica dostarczana stanowi w dwóch wersjach. Wersja standardowa wyposażona jest w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w sieci. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temuż nie jest dodatkowe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są trudne i dodatkowe do zrealizowania w niedalekim czasie. Wystarczy po skończeniu pracy dokładnie oczyścić danie z reszt efektów jak tłuszcz czy okruchy. Każde elementy jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować oraz nie ma potrzeby używania żadnych urządzeń do tego. Krajalnica sprawdzi się zarówno w niższych sklepach kiedy również małych zakładach, gdzie przerób efektów istnieje na średnim poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to jakiś 4500 złotych brutto. Do krajalnicy proste są te części zamienne w ciemnych cenach. Urządzenie przedstawia się z wielu czynników, które mogą zostać zastąpione w sukcesu uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty eksploatacji modelu.