Krajalnica bosch

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest produktem wiodącej z lat na zbycie firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną funkcję i długie doświadczenie, które spośród pewnością nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest wyposażeniem profesjonalnym, które potrafi kroić zarówno twarde kiedy i lekkie materiały na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie odbywa się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do samego końca, bez pozostawiania resztek.

szkolenia warszawa

Materiały najdoskonalszej wartości Krajalnica została sporządzona z bardzo wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających największą odporność wśród podobnych urządzeń dostępnych na rynku. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował planowanie oraz realizację maszyny. Produkty z jakich odbyta została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie mają kontakt z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze pewni nierdzewnej, co dobrze przydłuża ich siłę. Pozostałe elementy zostały zrealizowane z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System sterowania silnika urządzony jest w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w złych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego także jego przywróceniu. Krajalnica istnieje jednocześnie urządzona w określoną blokadę, która kupi na zdjęcie stołu podawczego ale jak szuka się on w książek zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w perspektyw przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób wykonywających przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.