Enova 2012

http://zary-mtb.pl/comarch-polkas/2017/04/27/model-uslugowy-comarch-erp-optima-czyli-twoj-system-zarzadzania-dostepny-chmurze/

Program Enova jest w sumie zintegrowanym sposobem w kategorii ERP. Całe oprogramowanie poświęcone jest w głównej mierze do prowadzenia określonym przedsiębiorstwem. System Enova jest wysoce ekonomicznym narzędziem danym nie tylko do prowadzenia firmą. Ma również moduł finansów i księgowości, handlu, czy kadr zaś płac. Jego wdrożenie w biurze pozwala na ogromne poprawienie efektywności pracy.

Jednocześnie system posiada niezmiernie przyjazny interfejs, który żadnemu klientowi nie powinien sprawiać jakichkolwiek problemów. Programzostał w wszyscy połączony ze miejscem Microsoft Office. Dzięki temu brakowi oprogramowanie jest wciąż dobre z obecnie obowiązującymi przepisami prawnymi. Jednocześnie Enova współpracuje z planem Płatnik, a jeszcze z każdymi rejestratorami czasu pracy.
Program Enova pozwala między innymi na obsługiwanie elektronicznych wyciągów bankowych. Znacznie ułatwia kontrolę realizacji budżetu. Kupi na dojazd do wszelkich wiedzy na punkt prowadzonych zleceń oraz owoców finansowych przedsiębiorstwa.
Enova bez jakiegoś problemu potrafi istnieć połączony z całymi popularnymi aplikacjami, które poleca się w firmach.
Moduły Enova:
1) Kadry i Płace to moduł dany w dużym miejscu do zarządzania wszelkimi zasobami jakie wydobywają się w biurach, które wykorzystują od kilkudziesięciu do kilku tysięcy pracowników. Pozwala na ewidencjonowanie danych kadrowych. Daje możliwość naliczania wynagrodzeń, zasiłków, chorobowych, czy podatków, a też składek ZUS.
2) Księgowość to fragment znacznie ergonomiczny i nowy. Daje szansa ewidencjonowania dokumentów. Kupi na wykonywanie deklaracji. Ułatwia generowanie sprawozdań zarówno bieżących, kiedy i okresowych. Pozwoli nie dopiero na całościową, a także dobrą kontrolę firmy. Ułatwia analizowanie możliwości finansowych przedsiębiorstwa.
3) Handel jest urządzeniem przeznaczonym w pierwszej wadze do obsługiwania wszelkich procesów biznesowych w przedsiębiorstwach posiadających różnorodne profile działalności. Element ten służy firmy między innymi w obszarze wystawiania dokumentów sprzedaży, zakupu, ofertowania, ewidencji zamówień i obsługi magazynu.
4) CRM – to segment przeznaczony także do kreowania, jak również kierowania oraz utrzymywania relacji z klientami tymi i potencjalnymi.
5) Workflow – koordynuje złożone działania osiągane w organizmie enova365 poprzez ludzi którzy tworzą w innych departamentach.
6) Business Intelligence – pozwala przetwarzać możliwości w wiedzę.