Drukarki fiskalne emar

http://www.comarch-polkas.pl/oferta/comarch-klasyka/ comarch klasykaComarch klasyka - POLKAS & COMARCH - Systemy ERP

Od tradycyjna miałam poczucie, że powinnam zająć się czymś nowym, niż zakładała dotychczas. Nie podobał mi się ani system pracy, ani tymże daleko wyjście do pracowników. Postanowiłam wziąć sytuacji w nasze dłoni i założyć naszą działalność gospodarczą. Umieściłam na siebie i zaczęła gabinet odnowy biologicznej. Zatrudniłam też fryzjerkę i kosmetyczkę.
Od razu wiedziałam, że muszę kasy fiskalnej. Nie daleko wiedziałam gdy to wykonać, kiedy ją wyjąć a naprawdę w ogóle – co dalej. Weszłam na ścianę internetową kasy fiskalne tarnów i zobaczyłam przebogatą i bogatą ofertę. Na szczęście sprzedawcy doradzili mi odpowiedni asortyment i pokazali krok po kroku, co trzeba robić, żeby zalegalizować kasę fiskalną. Kolejnym moim ćwiczeniem było ustalenie kasy i rozesłanie jej rozmiaru ewidencyjnego przez Urząd Skarbowy. Dowiedziałam się także, że muszę mieć kopie paragonów dla celów urzędowych. Wkrótce przekonałam się, że i dla siebie samej, aby móc sprawdzić, na jakie owoce oraz z czego mogę oczekiwać w poszczególnych miesiącach. Zaprezentowało się wkrótce, że paragon z drukarki fiskalnej, jaki składa swoim użytkownikom, to nie tylko dowód sprzedaży, to i swojego stylu moja wizytówka. Wiedziałam o tym, iż są jakieś loterie paragonowe, przecież nie bardzo obejmowała ich cel. Dla mnie było naturalne, że przy zapłacie dawałam paragon. Jednak nie wszyscy tak wyglądali. Nie kocham wyglądać na ostatnie, co powoduje moja konkurencja, jeżeli szuka o pieniądze, obserwuję co prawda ceny, zabiegi, ale nie nie przyszło mi do osoby, że umieją nie dawać paragonów, czy po prostu oszukiwać. Dla mnie pewność to norma. Uczciwość wobec urzędów to ponad pozytywny wizerunek wśród klientów. Wkrótce to pojęła. Nauczyłam się, że uśmiech a wręczenie paragonu, możliwość zapłaty kartą – naprawdę dla czerpiących z moich usług- toż dużo ważna kwestia. Czują się bo to doceniani.
Dając paragon czuję się zatem troszkę tak, jakbym wręczała wizytówkę, pod którą występuję własnoręczny podpis – uczciwy sprzedawca, uczciwa pomoc oraz usługodawca. Zatem paragon z drukarki fiskalnej zatem nie tylko kawałek papieru, to więcej firma mojego zakładu. Szybko przyzwyczaili się do tego więcej moi pracownicy, którzy zrozumieli, że kasa fiskalna, to nasz wspólny przyjaciel.