Dorobek naukowy kandydata

Mini-Market Insoft stanowi owo pomysł kasowy stworzony dla sklepów, jakie są zarządzane z centrali sieci. Wszelkie działania personelu w hipermarketach są skierowane na obsługę konsumentów i sprzedaż, natomiast inne akcje są zautomatyzowane i ograniczone. Sklep oprogramowanie PC-Market Insoft w Bazy oraz Mini-Market Insoft w supermarketach to rozwiązania zrobione z pamiętają o obsłudze sieci sklepów własnych, bądź działających pracę w projekcie franczyzowym. W takim układzie rolę punktu ważnego dla rozwiązania Mini-Market spełnia oprogramowanie PC-Market.

Dzięki takiej konfiguracji mamy zdolność automatycznego mienia spośród całych modułów oraz funkcjonalności oprogramowania PC-Market. Centrala sieci może nadzorować pracę każdego sklepu, przeprowadzać analizy, oraz co za tym chodzi, podejmować decyzje dotyczące przeładowania sklepu towarami, zarządzania asortymentem a cenami.

Co daje system Mini-Market Insoft? Panel systemu Mini-Market Insoft, może żyć naciągany na urządzeniach dotykowych. Artykuły potrafią być określone a potrafią być podane ich parametry, można przypisać im zdjęcia.

Dzięki wpisywaniu dostaw w centrali i sprawdzaniu poprawności dostaw w zakładzie przy wykorzystaniu kolektorów oszczędzasz sporo czasu.

Obsługa systemów lojalnościowych, które wsparte są na rabatach i problemach. Zasady planowane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie zatwierdza reguły rabatowe na umowach.

System zezwala na podgląd stanów produktów w czasie rzeczywisty, dzięki czemu ważna natychmiastowo zadecydować o dodatkowej dostawie, bądź przerzuceniu towaru między sklepami.

Program Mini-Market Insoft obsługuje wersje w wielu językach, co pozwala na wprowadzenie jednolitego systemu dla wszystkiej sieci sklepów bez sensu na brzeg, w którym się znajdują.

Mini-Market Insoft raportuje cały czas, m.in. jakie sklepy były obroty, ile pieniędzy liczy się spotykać w sumach w jakimś ze sklepów, jaką marżę uzyskały na sprzedanych towarach.